Naši žiaci a pedagógovia v projekte „Talent kvete na jaře“

11.03.2023 22:40

26. marca 2023 vyvrcholí práca a náročné hodiny nácvikov sláčikového orchestra ZUŠ J. Potočára v Čadci. Žiaci našej školy sa stali súčasťou projektu orchestrálneho telesa Moravskoslezská sinfonietta so základnými umeleckými školami z Čiech a Slovenska „Talent kvete na jaře“. Orchester a zbor sa stretnú v piatok 24. 3. 2023 v športovej hale Řepiště pri Ostrave a tri dni sa pod taktovkou dirigenta Filipa Urbana budú venovať podrobnému nácviku a docvičovať posledné detaily, aby z výsledku mali radosť nielen poslucháči, ale aj interpreti. Kvôli veľkému záujmu obecenstva sa v podvečerných hodinách budú konať dva koncerty. V podaní 120 členného orchestrálno - zborového zoskupenia zaznie hudba z úspešných a populárnych filmov.

 

Fotogaléria: Naši žiaci a pedagógovia v projekte „Talent kvete na jaře“