OKTÓBROVÉ BEL CANTO 2023 - vyhodnotenie 27.10.2023

27.10.2023 21:50

27. októbra sa v našej ZUŠ Jozefa Potočára konala spevácka súťaž mladých spevákov navštevujúcich základné umelecké školy „Októbrové Bel Canto 2023“. Do tretieho ročníka súťaže sa prihlásilo 86 mladých spevákov, čo nás veľmi teší a veríme, že súťaž v našej škole bude čoskoro patriť k etablovaným súťažiam na Slovensku. Do odbornej poroty prijali pozvanie uznávaní pedagógovia spevu - Mgr. art. Lucia Kostúrová, PaedDr. Otília Moravčíková a Bc. Jozef Harvan, DiS. art.

Poďakovanie patrí pedagógom našej školy, ktorí pripravili svojich žiakov na súťaž a získali popredné umiestnenia. Taktiež ďakujeme p. riaditeľovi Mgr. Petrovi Bytčankovi, organizačnému tímu súťaže a korepetítorom.

Tešíme sa na spoločné stretnutie na budúcom ročníku súťaže „Októbrové Bel Canto 2024“.

klik: Výsledky súťaže (Bel Canto 2023).pdf